• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
Architekci i projektanci wnętrz

Witaj w Sukhi. Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz poszukującym nowych i pięknych produktów dla swoich klientów, to trafiłeś we właściwe miejsce. Będziemy zachwyceni jeśli będziemy mogli pomóc w realizacji Twoich wizji i projektów. 

architekci-i-projektanci-wnętrz-sukhi

Sukhi współpracuje z architektami i projektantami wnętrz na wiele sposobów. Zawsze staramy się być pomocni. Oferujemy specjalną 10% zniżkę na zamówienia powyżej 2000 PLN. Chciałbyś otrzymać darmowe wzorniki kolorów lub próbki? Będziemy zachwyceni, jeśli będziemy mogli Ci je przesłać.

Jeśli potrzebujesz porady przy projekcie, nasi projektanci tkanin chętnie nawiążą z Tobą współpracę. Czegokolwiek potrzebujesz, zawsze będziemy starali się wspomóc Cię naszym doświadczeniem i pracą.

Uwielbiamy dywany na zamówienie

Oto najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć o projektowaniu: chodzi o rozwiązania szyte na miarę. Chcesz mieć nieograniczone możliwości wyboru kształtu, koloru i rozmiaru? Nie ma problemu!

Utalentowani rzemieślnicy, którzy tworzą nasze dywany, chętnie szyją je na miarę. Stworzyliśmy wiele niepowtarzalnych dywanów do wnętrz takich jak luksusowe domy i hotele, restauracje i wiele innych interesujących miejsc.

Możesz być pewny, że otrzymasz produkt, który nie tylko spełni, ale i przekroczy Twoje oczekiwania.

architekci-i-projektanci-wnętrz

Zainspirowaliśmy Cię?

Zachęcamy do wejścia i zapoznania się z naszą zakładką Inpiracje, gdzie prezentujemy nasze osiągnięcia. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, wyślij nam e-mail. Odpowiemy na każde pytanie które zadasz.

Uwaga: Rabaty nie są doliczane do zamówień złożonych przed ich przyznaniem.