• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
CLEARANCE_RUGS
Czy mogę zwrócić dywan z Wietrzenia Magazynu?

Dywany z Wietrzenia Magazynu nie podlegają zwrotowi. Są one wysoko przecenione. Ponadto, są zazwyczaj sprzedawane znacznie poniżej kosztów ich produkcji. Oznacza to, że ich cena jest niższa niż koszt materiałów, wynagrodzeń rzemieślników i kosztów wysyłki.

Dlaczego dywany są dostępne na Wietrzeniu Magazynu?

Wietrzenie Magazynu odbywa się z różnych powodów. Czasami te dywany były używane przy sesjach zdjęciowych do artykułów w czasopismach. W innych przypadkach przygotowujemy miejsce w magazynie dla przyszłych kolekcji. Lub są częścią kolekcji, która nie jest już w produkcji. Niektóre z dywanów są także próbkami dla dużych projektów. Dywany z Wietrzenia Magazynu nigdy nie są dywanami używanymi. Są zawsze w tej samej wysokiej jakości, co nasze nowe dywany.

Dywan z Wietrzenia Magazynu, który chciałem kupić, został wyprzedany. Czy będzie jeszcze dostępny w przyszłości?

Nasze dywany z Wietrzenia Magazynu są unikalne. Kiedy taki dywan zostanie sprzedany, identyczny dywan prawdopodobnie nie będzie dostępny ponownie. Ale możemy stworzyć dla Ciebie podobny dywan. Prosimy, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc.

Jak szybko wysyłane są dywany z Wietrzenia Magazynu?

Dywany z Wietrzenia Magazynu są wysyłane w ciągu jednego tygodnia. Otrzymasz od nas informacje niezbędne do śledzenia przesyłki. Informacje wyślemy niezwłocznie po nadaniu dywanu.

Jaka jest jakość produktów z Wietrzenia Magazynu?

Sukhi posiada bardzo wysokie standardy jakości. Możesz być spokojny wiedząc jedno. Wszystkie produkty z Wietrzenia Magazynu spełniają nasze najwyższe standardy jakości. Co w przypadku, jeśli dywan dotrze do Ciebie uszkodzony lub wadliwy? Niezwłocznie skontaktuj się z nami. Rozwiążemy dla Ciebie ten problem. I zrobimy to szybko.