• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
SUKHI
Mój dywan jest niezgodny z zamówieniem, co powinienem zrobić?

W Sukhi dbamy o najwyższą jakość produktów i usług. Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane, ale czasem mogą zdarzyć się błędy. Jeśliotrzymałeś dywan niezgodny z zamówieniem, prosimy prześlij nam jego zdjęcie, a zaproponujemy Ci najlepsze sposoby rozwiązania tej sytuacji.

Nie jestem zadowolony z mojego dywanu. Co zrobić w takiej sytuacji? [Polityka zwrotów]

Chcemy, abyś był w pełni zadowolony ze swojego dywanu. Jeśli z jakiegokolwiek powodunie spełnia on Twoich oczekiwań, prosimy o zwrócenie go do nas w ciągu 14 dni. Nie będziemy zadawać żadnych dodatkowych pytań. Dywany na zamówienie i z wietrzenia magazynu mogą być zwracane tylko w przypadku problemów z ich jakością.

Nie mogę odebrać zamówienia, ponieważ chwilowo nie przebywam pod adresem dostawy. Co teraz?

Nie martw się - zajmiemy się tym. Jeśli nie możesz odebrać przesyłki we wskaznym termine, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia nowego.

Nie otrzymałem wiadomości e-mail z potwierdzeniem, co powinienem zrobić?

W Sukhi wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłamy zaraz po złożeniu zamówienia. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia, sprawdź czy przypadkiem nie znajduje się ono w folderze spam. Jeśli tam również nie możesz go znaleźć, prosimy skontaktuj się z nami a niezwłocznie prześlemy Ci nową wiadomość z potwierdzeniem.

Chciałbym udostępnić Wam zdjęcie mojego pokoju, żebyście dobrali najlepszy dywan do tego pomieszczenia, czy mogę to zrobić?

Oczywiście, bardzo cieszymy się, kiedy klienci wysyłają nam podobne zdjęcia. W ten sposób nasi projektanci mogą doradzić odpowiedni dywan. Nasz zespół projektantów z radością Ci pomoże. Uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć twoje zdjęcia.

Co zyskam, jeśli polecę Sukhi swoim przyjaciołom?

Będziemy zachwyceni, jeśli będziesz chciał polecić Sukhi swoim przyjaciołom, a Ty otrzymasz w zamian 165 zł. Jeśli Twój przyjaciel będzie naszym nowym klientem i złoży zamówienie powyżej wymaganej kwoty minimalnej (415 zł), podarujemy Ci kod zniżkowy o wartości 83 zł. Im nas więcej tym weselej - zaproś 10 przyjaciół, a będziesz mógł wydać 830 zł. Szczegóły w Regulaminie.

Czy dywany Sukhi są objęte gwarancją?

Tak. Każdy sprzedany dywan jest objęty pełną dwuletnią gwarancją. Chroni ona przed wystąpieniem defektów produkcyjnych lub materiałowych w dywanie przez okres dwóch (2) lat od daty pierwotnego zakupu. W razie ich wystąpienia naprawimy lub wymienimy dywan, według naszego uznania. Gwarancja nie obejmuje wad spowodowanych normalnym użytkowaniem. Skontaktuj się z nami, aby zarejestrować roszczenie z tytułu niniejszej gwarancji.

Czy mogę oczekiwać, że pomożecie mi w zamówieniu mojego dywanu?

Oczywiście. Nasi projektanci zawsze chętnie służą pomocą. rześlij nam swoje pomysły i pytania w wiadomości e-mail, a nasi projektanci udzielą Ci darmowej porady i wsparcia.

Czy mogę śledzić na jakim etapie jest moje zamówienie?

Nie ma problemu. W każdym momencie możesz skontaktować się z nami, a my przekażemy Ci informację o tym, na jakim etapie jest Twoje zamówienie. Kiedy dywan będzie gotowy i przekazany do wysyłki, otrzymasz e-mail zawierający kod do śledzenia przesyłki. W ten sposób będziesz mógł sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się Twoje zamówienie.

Czy mogę wykorzystać więcej niż jeden bon w jednym zamówieniu?

Możesz skorzystać tylko z jednego bonu podarunkowegow jednym zamówieniu.

Czy mogę zamówić próbkę dywanu?

Oczywiście, skontakuj się z nami, a za drobną opłatą prześlemy Ci próbkę. Możesz zamówić próbki wszystkich dywanów, które są dostępne na stronie Sukhi.

Czy mogę zmienić adres dostawy kiedy zamówienie zostało już złożone?

Tak, jest to możliwe. Aby zmienić adres dostawy, prosimy skontaktuj się z nami. Jeśli jednak Twoje zamówienie zostało już wysłane, zmiana adresu może nie być możliwa lub może pociągać za sobą dodatkowe koszty.

Czy możesz wyjaśnić, dlaczego widzę małe niedoskonałości lub różnice w wielkości dywanu?

Wszystkie dywany Sukhi są wykonane ręcznie. Współpracujemy wyłącznie wykwalifikowanymi i doświadczonymi rzemieślnikami. Ręcznie robione dywany są bardzo pracochłonne. Oznacza to, że często więcej niż jeden rzemieślnik będzie pracował nad stworzeniem Twojego dywanu. Ten proces może generować drobne różnice. Wielkość dywanów wykonanych ręcznie może wykazywać wahania wielkości nawet do 3%. Wynika to z różnych technik stosowanych przez różnych rzemieślników. Dodatkowo każdy dywan jest wykonany ręcznie i niepowtarzalny. Pomyśl także o procesie przycinania wełny. Przycinanie jest wykonywane ręcznie. Powoduje to pewne nieuniknione, niewielkie różnice. W żaden sposób nie oznacza to, że dywan jest wadliwy. Pomyśl o tym, jako o tym, co sprawia, że każdy dywan Sukhi jest wyjątkowy. Żadne dwa dywany Sukhi nigdy nie będą takie same. Każdy z nich jest unikalny.

Czy muszę martwić się dodatkowymi opłatami takimi jak cło lub podatki?

Absolutnie nie. Sukhi jest odpowiedzialne za opłacenie wszystkich podatków. Jeśli jednak z jakiejkolwiek przyczyny na Twoje zamówienie zostaną nałożone dodatkowe opłaty, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nami - wszystkie wydatki zostaną przez nas zwrócone.

Czy oferujecie bony?

Tak, Sukhi oferuje Bony Prezentowe! Dywan Sukhi może być doskonałym prezentem niespodzianką, jednak czasami trudno jest trafić w czyjś gust. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również bony podarunkowe. Skontaktuj się z naszym zespołem, a otrzymasz wszystkie informacje na ich temat.

Czy posiadacie showroom?

Nie posiadmy showroomu i jesteśmy z tego dumni. W Sukhi pracujemy bezpośrednio z rzemieślnikami, którzy tworzą nasze dywany. Brak sklepów stacjonarnych i showroomów pozwala nam na oferowanie niskich cen. Jeśli chcesz, możesz za drobną opłatą zamówić próbki wszystkich naszych dywanów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

Czy prowadzicie sprzedaż hurtową?

Tak, w Sukhi sprzedajemy równieżhurtowo. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, jeśli chcesz wiedzieć więcej!

Czy trzeba umieścić podkładkę pod dywanem?

Podkładka nie uszkodzi twojego dywanu i ma wiele zalet. Podkładki mogą być dobrym pomysłem w obszarach o dużym natężeniu ruchu. Podkładki mogą zapobiec przesuwaniu się dywanu. Zmniejszają ryzyko poślizgnięcia, zbijania się i przesuwania. Mogą zapewnić dodatkową amortyzację. Jednak podkładki nie są konieczne pod dywany Sukhi.

Czy współpracujecie z architektami, stylistami i projektantami wnętrz?

Tak, uwielbiamy projektantów i cieszymy się że nas znalazłeś! Regularnie współpracujemy z projektantami wnętrz, stylistami i architektami. Cieszymy się, kiedy w ramach tej współpracy możemy zaproponować zniżki na wiele z naszych produktów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij tutaj.

Dlaczego nie otrzymałem kodu zniżkowego po zaproszeniu przyjaciela?

Jeśli Twój przyjaciel po otrzymaniu zaproszenia złożył pierwsze zamówienie, prześlemy Ci w wiadomości e-mail bon zakupowy o wartości 83 zł. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości, spróbuj sprawdzić w skrzynce spamu. Jeśli w niej również nie znajdziesz wiadomości, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami. Pamiętaj, aby otrzymać bon, Twój przyjaciel musi być naszym nowym klientem i złożyć zamówienie o wartości minimalnej 415 zł (włącznie z kodem rabatowym).

Do jakich krajów są realizowane wysyłki?

Nasze dywany możemy dotarczyć Ci w każde miejsce na świecie. Bez limitów i bez granic!

Jak długo będę czekać na dostawę?

Rozumiemy - chcesz otrzymać swój dywan jak najszybciej. Dlatego dostarczymy Twój dywan tak szybko jak tylko będzie gotowy, dostawa zajmuje zazwyczaj 1 do 2 tygodni. Czasoczekiwania na dostawę zależy od kraju, do którego jest ona realizowana. Po wysłaniu dywanu prześlemy Ci kod do śledzenia przesyłki.

Jak długo trwa szycie dywanu?

Stworzenie pięknego dywanu wymaga czasu. Każdy z naszych dywanów jest dziełem w które rzemieślniczki wkładają wiele miłości i pracy. W chwili obecnej usprawniliśmy proces tworzenia, który w zależności od wielkości dywanu wynosi od 4 do 12 tygodni. Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe, wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z numerem śledzenia przesyłki, tak abyś wiedział, kiedy Twój dywan został nadany i gdzie znajduje się obecnie.

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Oferujemy wiele metod płatności. Obejmują one: karty kredytowe takie jak Visa, MasterCard, Discover i American Express. Możesz zapłacić również przez PayPal, przelew wire lub bankowy oraz iDeal, BanContact Mister Cash, AfterPay, Giropay i Klarna Sofort Banking.