• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
WOOL_AND_FELT_RUGS_FROM_INDIA
Mam swój własny projekt, który chciałbym zamówić na orientalnym dywanie. Czy Sukhi może wykonać taki dywan?

Oczywiście. Nasz zespół uwielbia tworzyć niestandardowe dywany. Możemy wykonać praktycznie każdy rodzaj wzoru dywanu, jaki sobie wymarzysz. Możesz zamówić wszystko, co chcesz. Możesz zdecydować o kolorze, wielkości, projekcie i jeszcze więcej. Po prostu prześlij nam swój projekt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Mam zwierzęta i/lub dzieci. Czy powinienem poczekać z zakupem wełnianego lub filcowego dywanu?

ędziesz zadowolony z wiadomości, że wełniane dywany są niezwykle odporne. Są one bardzo ciasno plecione, dzięki czemu uszkodzenie ich przez dzieci lub zwierzęta jest praktycznie niemożliwe.

Czy do tworzenia dywanów zatrudniacie dzieci?

Wszytskie dywanu Sukhi są tworzone przez dorosłych. Są oni rzemieślnikami z Indii, którzy otrzymują godziwe wynagrodzenie za swoją pracę. Tworzenie dywanów to w Indiach poważny biznes. Wielu rzemieślników hoduje również owce i wytwarza barwniki do tkanin. Wszystkie te umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie, jednak dzieci nie są angażowane w ten proces. Ich rolą jest obserwowanie i uczenie się.

Czy macie jakieś wskazówki, jak rozpoznać wysokiej jakości orientalny dywan?

Kochamy to pytanie. Tak, mamy kilka wskazówek. Nie możemy wyrazić, jak duże znaczenie mają materiały. Sukhi do produkcji dywanów używa tylko najwyższej jakości materiałów. Uwielbiamy takie rzeczy jak bambusowy jedwab. Często używamy najlepszej wełny z Nowej Zelandii. Drugim czynnikiem, który należy rozważyć, jest liczba węzłów w dywanie. Szukaj jak największej liczby węzłów. Oznacza to, że jakość dywanu jest wyższa. Oto trzeci istotny czynnik. Pamiętaj, aby zawsze nabywać dywany wytwarzane ręcznie. Dywany wykonane maszynowo rzadko są wysokiej jakości. Tak, dywany wykonane maszynowo będą tańsze. Ale po prostu nie przetrwają tak długo, jak ręcznie tkane dywany. Zawsze stawiaj na ręcznie tkane dywany! Wtedy wzrosną twoje szanse na nabycie wysokiej jakości dywanu.

Czy mój dywan wyblaknie?

Rzemieślnicy Sukhi stosują najlepsze metody barwienia oraz najlepsze barwniki. Zanim z przędzy powstanie dywan, jest ona kilkukrotnie prana. Po powstaniu dywanu jest on również kilka razy prany.

Czy Sukhi ma różne poziomy jakości dywanów i czy mogę je zamówić?

Tak, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów!

Jak mam wybrać odpowiedni rozmiar dywanu?

Nasi klienci bardzo często popełniają dwa blędy. Jednym jest zamawianie dywanu za małego do ich wnętrza. Drugim błędem jest zamawianie dywanu do jadalni, nie biorąc pod uwagę dodatkowej powierzchni którą zabierają wysunięte spod stołu krzesła. Jak więc dokładnie wybrać rozmiar dywanu? Weź pod uwagę największy i najmniejszy możliwy dywan. Masz pytania? Wyślij nam je w wiadomości e-mail, z chęcią odpowiemy na nie wszystkie.