• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA

Help Center

 

SUKHI
Mój dywan jest niezgodny z zamówieniem, co powinienem zrobić?
W Sukhi dbamy o najwyższą jakość produktów i usług. Wszystkie nasze produkty są dokładnie sprawdzane, ale czasem mogą zdarzyć się błędy. Jeśliotrzymałeś dywan niezgodny z zamówieniem, prosimy prześlij nam jego zdjęcie, a zaproponujemy Ci najlepsze sposoby rozwiązania tej sytuacji.
Nie jestem zadowolony z mojego dywanu. Co zrobić w takiej sytuacji? [Polityka zwrotów]
Chcemy, abyś był w pełni zadowolony ze swojego dywanu. Jeśli z jakiegokolwiek powodunie spełnia on Twoich oczekiwań, prosimy o zwrócenie go do nas w ciągu 14 dni. Nie będziemy zadawać żadnych dodatkowych pytań. Dywany na zamówienie i z wietrzenia magazynu mogą być zwracane tylko w przypadku problemów z ich jakością.
Nie mogę odebrać zamówienia, ponieważ chwilowo nie przebywam pod adresem dostawy. Co teraz?
Nie martw się - zajmiemy się tym. Jeśli nie możesz odebrać przesyłki we wskaznym termine, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia nowego.
Nie otrzymałem wiadomości e-mail z potwierdzeniem, co powinienem zrobić?
W Sukhi wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłamy zaraz po złożeniu zamówienia. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia, sprawdź czy przypadkiem nie znajduje się ono w folderze spam. Jeśli tam również nie możesz go znaleźć, prosimy skontaktuj się z nami a niezwłocznie prześlemy Ci nową wiadomość z potwierdzeniem.
Chciałbym udostępnić Wam zdjęcie mojego pokoju, żebyście dobrali najlepszy dywan do tego pomieszczenia, czy mogę to zrobić?
Oczywiście, bardzo cieszymy się, kiedy klienci wysyłają nam podobne zdjęcia. W ten sposób nasi projektanci mogą doradzić odpowiedni dywan. Nasz zespół projektantów z radością Ci pomoże. Uwielbiamy dzielić się naszą wiedzą. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć twoje zdjęcia.
Co zyskam, jeśli polecę Sukhi swoim przyjaciołom?
Będziemy zachwyceni, jeśli będziesz chciał polecić Sukhi swoim przyjaciołom, a Ty otrzymasz w zamian 165 zł. Jeśli Twój przyjaciel będzie naszym nowym klientem i złoży zamówienie powyżej wymaganej kwoty minimalnej (415 zł), podarujemy Ci kod zniżkowy o wartości 83 zł. Im nas więcej tym weselej - zaproś 10 przyjaciół, a będziesz mógł wydać 830 zł. Szczegóły w Regulaminie.
Czy dywany Sukhi są objęte gwarancją?
Tak. Każdy sprzedany dywan jest objęty pełną dwuletnią gwarancją. Chroni ona przed wystąpieniem defektów produkcyjnych lub materiałowych w dywanie przez okres dwóch (2) lat od daty pierwotnego zakupu. W razie ich wystąpienia naprawimy lub wymienimy dywan, według naszego uznania. Gwarancja nie obejmuje wad spowodowanych normalnym użytkowaniem. Skontaktuj się z nami, aby zarejestrować roszczenie z tytułu niniejszej gwarancji.
Czy mogę oczekiwać, że pomożecie mi w zamówieniu mojego dywanu?
Oczywiście. Nasi projektanci zawsze chętnie służą pomocą. rześlij nam swoje pomysły i pytania w wiadomości e-mail, a nasi projektanci udzielą Ci darmowej porady i wsparcia.
Czy mogę śledzić na jakim etapie jest moje zamówienie?
Nie ma problemu. W każdym momencie możesz skontaktować się z nami, a my przekażemy Ci informację o tym, na jakim etapie jest Twoje zamówienie. Kiedy dywan będzie gotowy i przekazany do wysyłki, otrzymasz e-mail zawierający kod do śledzenia przesyłki. W ten sposób będziesz mógł sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się Twoje zamówienie.
Czy mogę wykorzystać więcej niż jeden bon w jednym zamówieniu?
Możesz skorzystać tylko z jednego bonu podarunkowegow jednym zamówieniu.
View all
FELT_BALL_RUGS
Z ilu filcowych kulek powstaje jeden dywan?
Potrzeba średnio 4000 do 5000 filcowych kulek, aby stworzyć jeden dywan. Wszystkie kulki są również robione ręcznie. Wow!
Z jakiego materiału są tworzone dywany z filcowych kulek?
Do tworzenia dywanów używamy tylko najlepszych surowców - 100% nowej i czystej wełny z Nowej Zelandii. Kładziemy duży nacisk na odpowiedni dobór barwników. Używamy tylko tych, które są nietoksyczne, wolne od związków azowych i antyalergiczne. Nie stosujemy szkodliwych składników, odpadów ani tanich materiałów. Niestety wiele firm wypełnia filcowe kulki odpadami materiałowymi. My nie postępujemy tak z naszymi dywanami. Sam możesz zobaczyć i poczuć tę różnicę.
Czy jest możliwość zamówienia próbek?
Oczywiście! Z radością dostarczymy ci próbki naszcyh dywanów, za niewielką opłatą. W ten sposób osobiście będziesz mógł ocenić jakość naszych produktów. Na stronie każdego produktu można w bardzo prosty sposób zamówić jego próbkę.
Czy macie jakieś próbniki kolorów, z których mogę skorzystać?
Tak! Za drobną opłatą możemy przesłać Ci próbniki kolorów.
Czy próbki są dostępne dla każdego dywanu z waszej strony internetowej?
Tak. Możemy nawet przesłać próbki dywanów robionych na indywidualne zamówienie, za niewielką opłatą.
Czy wasze dywany są takiej samej jakości jak Dywany Hay Pinocchio?
Tak. Zarówno dywany z filcowych kulek Sukhi jak i dywany Hay Pinocchio są tworzone w Nepalu ze 100% wełny. Obie firmy tworzą dywany najwyższej jakości i dopracowane w każdym szczególe.
Jaki jest rozmiar kulek wykorzystywanych w dywanach z filcowych kulek Sukhi?
Każda filcowa kulka ma niecałe 2 cm średnicy.
View all
PATCHWORK_RUGS
Czy jest możliwe zamówienie dywanu patchworkowego w innym kolorze, kształcie lub rozmiarze?
Tak, możemy stworzyć Twój dywan Sukhi w dowolnym kolorze, kształcie i rozmiarze. Po prostu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły!
Czy pod mój dywan będzie potrzebna mata przeciwpoślizgowa?
Tak, mata przeciwpoślizgowa będzie dobrym pomysłem. Jest ona niedroga i utrzyma Twój dywan w jednym miejscu.
View all
BENI_OURAIN_RUGS
Potrzebujesz dywanu specjalnie zaprojektowanego dla konkretnego pomieszczenia?
Prosimy skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wycenę Twojego projektu.
Z jakich materiałów są tworzone wasze dywany?
Nasze dywany Beni Qurain są tworzone z całkowicie naturalnej, marokańskiej wełny. Jest ona czysta i nie jest barwiona. Dywany są tkane w geometryczne wzory.
Czy frędzle są wliczone do całkowitych wymiarów dywanu?
Nie. Podane wymiary dywanu nie obejmują frędzli.
Czy mogę zamówić dywan Beni Qurain bez frędzli?
Żaden problem! Zazwyczaj dodajemy ozdobne frędzle do naszych dywanów, ale możemy dopasować je do Twoich oczekiwań. Każdy dywan jest tworzony ręcznie dla konkretnego klienta, dzięki czemu może być uszyty na miarę, a także można zrezygnować z frędzli. Skontaktuj się z nami, i powiedz nam czego oczekujesz od swojego dywanu!
Czy mogę zamówić dywan Beni Qurain w innym rozmiarze?
Oczywiście! Nasze rzemieślniczki mogą stworzyć dla Ciebie dywan w dowolnym rozmiarze, wystarczu skontaktować się z nami i ustalić szczegóły.
Jak długo trwa stworzenie dywanu Beni Qurain?
Każdy dywan Beni Qurain jest tworzony ręcznie na zamówienie klienta. Proces rozpoczyna się z chwilą złożenia zamówienia. Proces ten zajmuje wiele pracy i czasu. Stworzenie Twojego dywanu zajmie nie mniej niż 8-12 tygodni, a jeśli zamówisz wyjatkowo duży dywan może potrwać nawet do 12 tygodni. Przez wyjątkow duży, mamy na myśli większy niż 3 metry. Dywan zostanie wysłany do Ciebie kiedy tylko zostanie ukończony. Otrzymasz wtedy wiadomość e-mail z kodem do śledzenia swojej przesyłki.
Jaka jest wysokość włosia?
Wysokość włosia to 30 mm.
Potrzebujesz dywanu specjalnie zaprojektowanego dla konkretnego pomieszczenia?
Prosimy skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wycenę Twojego projektu.
View all
WOOL_AND_FELT_RUGS_FROM_INDIA
Mam swój własny projekt, który chciałbym zamówić na orientalnym dywanie. Czy Sukhi może wykonać taki dywan?
Oczywiście. Nasz zespół uwielbia tworzyć niestandardowe dywany. Możemy wykonać praktycznie każdy rodzaj wzoru dywanu, jaki sobie wymarzysz. Możesz zamówić wszystko, co chcesz. Możesz zdecydować o kolorze, wielkości, projekcie i jeszcze więcej. Po prostu prześlij nam swój projekt. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!
Mam zwierzęta i/lub dzieci. Czy powinienem poczekać z zakupem wełnianego lub filcowego dywanu?
ędziesz zadowolony z wiadomości, że wełniane dywany są niezwykle odporne. Są one bardzo ciasno plecione, dzięki czemu uszkodzenie ich przez dzieci lub zwierzęta jest praktycznie niemożliwe.
Czy do tworzenia dywanów zatrudniacie dzieci?
Wszytskie dywanu Sukhi są tworzone przez dorosłych. Są oni rzemieślnikami z Indii, którzy otrzymują godziwe wynagrodzenie za swoją pracę. Tworzenie dywanów to w Indiach poważny biznes. Wielu rzemieślników hoduje również owce i wytwarza barwniki do tkanin. Wszystkie te umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie, jednak dzieci nie są angażowane w ten proces. Ich rolą jest obserwowanie i uczenie się.
Czy macie jakieś wskazówki, jak rozpoznać wysokiej jakości orientalny dywan?
Kochamy to pytanie. Tak, mamy kilka wskazówek. Nie możemy wyrazić, jak duże znaczenie mają materiały. Sukhi do produkcji dywanów używa tylko najwyższej jakości materiałów. Uwielbiamy takie rzeczy jak bambusowy jedwab. Często używamy najlepszej wełny z Nowej Zelandii. Drugim czynnikiem, który należy rozważyć, jest liczba węzłów w dywanie. Szukaj jak największej liczby węzłów. Oznacza to, że jakość dywanu jest wyższa. Oto trzeci istotny czynnik. Pamiętaj, aby zawsze nabywać dywany wytwarzane ręcznie. Dywany wykonane maszynowo rzadko są wysokiej jakości. Tak, dywany wykonane maszynowo będą tańsze. Ale po prostu nie przetrwają tak długo, jak ręcznie tkane dywany. Zawsze stawiaj na ręcznie tkane dywany! Wtedy wzrosną twoje szanse na nabycie wysokiej jakości dywanu.
Czy mój dywan wyblaknie?
Rzemieślnicy Sukhi stosują najlepsze metody barwienia oraz najlepsze barwniki. Zanim z przędzy powstanie dywan, jest ona kilkukrotnie prana. Po powstaniu dywanu jest on również kilka razy prany.
Czy Sukhi ma różne poziomy jakości dywanów i czy mogę je zamówić?
Tak, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów!
Jak mam wybrać odpowiedni rozmiar dywanu?
Nasi klienci bardzo często popełniają dwa blędy. Jednym jest zamawianie dywanu za małego do ich wnętrza. Drugim błędem jest zamawianie dywanu do jadalni, nie biorąc pod uwagę dodatkowej powierzchni którą zabierają wysunięte spod stołu krzesła. Jak więc dokładnie wybrać rozmiar dywanu? Weź pod uwagę największy i najmniejszy możliwy dywan. Masz pytania? Wyślij nam je w wiadomości e-mail, z chęcią odpowiemy na nie wszystkie.
View all
CLEARANCE_RUGS
Czy mogę zwrócić dywan z Wietrzenia Magazynu?
Dywany z Wietrzenia Magazynu nie podlegają zwrotowi. Są one wysoko przecenione. Ponadto, są zazwyczaj sprzedawane znacznie poniżej kosztów ich produkcji. Oznacza to, że ich cena jest niższa niż koszt materiałów, wynagrodzeń rzemieślników i kosztów wysyłki.
Dlaczego dywany są dostępne na Wietrzeniu Magazynu?
Wietrzenie Magazynu odbywa się z różnych powodów. Czasami te dywany były używane przy sesjach zdjęciowych do artykułów w czasopismach. W innych przypadkach przygotowujemy miejsce w magazynie dla przyszłych kolekcji. Lub są częścią kolekcji, która nie jest już w produkcji. Niektóre z dywanów są także próbkami dla dużych projektów. Dywany z Wietrzenia Magazynu nigdy nie są dywanami używanymi. Są zawsze w tej samej wysokiej jakości, co nasze nowe dywany.
Dywan z Wietrzenia Magazynu, który chciałem kupić, został wyprzedany. Czy będzie jeszcze dostępny w przyszłości?
Nasze dywany z Wietrzenia Magazynu są unikalne. Kiedy taki dywan zostanie sprzedany, identyczny dywan prawdopodobnie nie będzie dostępny ponownie. Ale możemy stworzyć dla Ciebie podobny dywan. Prosimy, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc.
Jak szybko wysyłane są dywany z Wietrzenia Magazynu?
Dywany z Wietrzenia Magazynu są wysyłane w ciągu jednego tygodnia. Otrzymasz od nas informacje niezbędne do śledzenia przesyłki. Informacje wyślemy niezwłocznie po nadaniu dywanu.
Jaka jest jakość produktów z Wietrzenia Magazynu?
Sukhi posiada bardzo wysokie standardy jakości. Możesz być spokojny wiedząc jedno. Wszystkie produkty z Wietrzenia Magazynu spełniają nasze najwyższe standardy jakości. Co w przypadku, jeśli dywan dotrze do Ciebie uszkodzony lub wadliwy? Niezwłocznie skontaktuj się z nami. Rozwiążemy dla Ciebie ten problem. I zrobimy to szybko.
View all