• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
Jakosc Sukhi

W Sukhi nie chodzi jedynie o wygląd. Dlatego wznosimy się ponad niego, aby stworzyć coś, co będziesz prawdziwie cenił. Materiały, techniki i tradycja są częścią tworzenia wyjątkowego dywanu.

jakosc-sukhi-dywany-z-filcowych-kulek-nepal

Nasze materiały

Nasi rzemieślnicy wykorzystują wyłącznie materiały najwyższej jakości. Nasi klienci kochają nasze nietoksyczne i wolne od alergenów materiały, takie jak czysta wełna. Przykładowo, nasze dywany z filcowych kulek są wykonane z wysokiej jakości 100% czystej wełny nowozelandzkiej. Każda filcowa kulka jest tylko w jednym kolorze. Daje to pewność, że dywany wytrzymają próbę czasu. jakosc-sukhi-dywany-z-filcowych-kulek

Wysoki poziom integralności

Zauważyliśmy, że inni producenci dywanów idą na skróty. Uważamy, że nie jest do dobra droga. Filcowe kulki są wypełniane tanimi materiałami odpadowymi. Wiele firm sprzedaje dywany Beni Qurain, które mają o 50% mniej węzłów. Koszty produkcji są wtedy niższe, bo firmy zużywają o połowę mniej wełny. Widać to niestety w jakości. Istnieje wiele możliwości pójścia na skróty przy produkcji dywanów. Sukhi nigdy z nich nie korzysta. Tych różnice czasami nie oddają zdjęcia na stronach internetowych. Ale zaufaj nam. Po położeniu swojego nowego dywanu w domu, bardzo szybko je zauważysz.

kakosc-dywanach-beni-qurain-maroko-sukhi

Autentyczne produkty

Szanujemy tradycję i ponadczasowy kunszt rzemieślników. Tworzymy i sprzedajemy wyłącznie oryginały. Na rynku istnieje wiele niższej jakości "inspirowanych" dywanów. Pochodzą z krajów takich jak Chiny. My wierzymy w tradycję. Nasze dywany berberyjskie pochodzą bezpośrednio z gór Atlas w Maroku. Ich nazwa wywodzi się od plemienia Beni Qurain, które je tworzy. Nasze dywany z filcowych kulek zawsze pochodzą bezpośrednio z Nepalu.

kakosc-dywanach-beni-qurain-maroko

Zapewniamy jakość, którą pokochasz

Wielu naszych rzemieślników wygodnie pracuje we własnych domach. Wspieramy ich wybór, oferując kompleksowe szkolenia. Zanim każdy dywan zostanie wysłany, musi przejść szczegółową kontrolę jakości. W ten sposób możemy zagwarantować, że otrzymasz najwyższej jakości dywan. To podejście naprawdę działa. Pozwala nam zapewnić pracę dla rzemieślników w wielu lokalizacjach. Zawsze gwarantuje najwyższej jakości rezultaty.

ręcznie-tworzone-dywany-bezpośrednio-od-ich-twórców