• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
O dywanach patchwork

Tworzone ręcznie dywany patchworkowe Sukhi otrzymujesz bezpośrednio z Turcji. Ten kraj jest znany z jednych z najlepszych na świecie dywanów. Pokażemy Ci dlaczego! Dywany patchwork Sukhi są kolorowe i zabawne. Powstają z pozszywanych ze sobą kawałków różnych dywanów. Efektem jest jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki.

overdyed-dywany-patchwork-sukhi

Tradycja niesamowitych dywanów

W Turcji tradycja tkania jest bardzo głęboko zakorzeniona. Sukhi ma przyjemność brać udział we wspieraniu tej sztuki. Pracujemy bezpośrednio z wytwórcami patchworkowych dywanów w Turcji. W ten sposób nie korzystamy z żadnych pośredników! Sukhi nie posiada magazynów ani sklepów stacjonarnych. Oznacza to niższe ceny, za każdym razem kiedy u nas zamawiasz.

Nasze kolekcje

Każdy z naszych patchworkowych dywanów to jedyne w sowim rodzaju użytkowe dzieło sztuki. Mamy cztery kolekcje patchworkowych dywanów. Każdy produkt który zamawiasz z Sukhi został stworzony z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół.

1. Dywany overdyed patchwork

Nasze dywany overdyed patchwork mają prawdziwie nowoczesny charakter. Jako, że są dwukrotnie barwione, ich kolory są bardzo nasycone i tworzą czarujący nastrój. Dywany te są tworzone przez utalentowanych rzemieślników z Turcji. Pomimo, że pochodzą z odległej części świata, doskonale wpasowują się w wystrój domów i innych pomieszczeń.

Nasi klienci uwielbiają ten naprawdę niesamowity efekt, któru powstaje w wyniku ręcznego barwienia. Twoi przyjaciele również będą nim zachwyceni. W Sukhi dostępnych jest 14 różnych wersji kolorystycznych. Te oryginalne kolory ciężko znaleźć gdzie indziej.Dywany oredyed wywodzą się z tradycji dywanów orientalnych. Ale ich styl jest również bardzo nowoczesny. Z pewnością zakochasz się w oryginalnym wyglądzie kwiatowych i geometrycznych nadruków. Są one bardzo trwałe, więc będziesz mógł cieszyć się nimi przez wiele lat.

overdyed-dywany-patchwork-sukhi

2. Dywany kilim patchwork

Kilimy są powszechnie rozpoznawalne. Wykorzystywany jest w nich wyjątkowy płaski splot. Nasi klienci bardzo lubią ich prawdziwie rustykalny wygląd. Uwielbiasz postarzane produkty? Nasze kilimy są prawie antyczne. Ich wiek waha się od 35 do 60 lat. Pomimo, iż nie są nowe , cechują się wysoką wytrzymałością i odpornymi bawełnianymi spodami. Co nadaje im tak oryginalny i stylowy wygląd? Nasze kilimy są tworzone w połowie z koziego włosia i w połowie z bawełny. Dzięki temu wyglądają całkowicie unikalnie. Kilimy pasują do wielu domów i stylów. Przyciągają uwagę i ożywiają każde pomieszczenie. Te dywany są tak oryginalne, że będą pasowały do wielu różnych pomieszczeń. Dostępne w pięciu przyciągających wzrok kolorach, dywany kilim ukazują kreatywność i kunszt tureckich wytwórców dywanów.

kilim-dywany-patchwork-sukhi

3. Dywany caput patchwork

Pasiaste dywany caput są również tworzone w Turcji. Podobnie jak i inne dywany Sukhi, tak i te są szyte ręcznie przez utalentowane rzemieślniczki. Te dywany są tworzone z prostych kilimów z użyciem czarnego, koziego włosia. Później są one łączone razem za pomocą wełny. W efekcie powstaje pasiasty dywan o bardzo naturalnym i delikatnym wyglądzie. To co sprawia, że dywany caput Sukhi są naprawdę niepowtarzalne, to fakt że do ih produkcji używamy pięknych dywanów które mają od 35 do 60 lat. Naturalne kilimy mają bardzo prosty wygląd, ale mogą zaskakiwać różnorodnością zestawień kolorystycznych. Możesz wybierać z siedmiu różnych kolorów, w tym z opcji pastelowych.

Naprawdę uwielbiamy połączenie bawełny z kozim włosiem, w naszych ręcznie tkanych dywanach caput. Mamy nadzieję, że Ty także się w nich zakochasz.

caput-dywany-patchwork-sukhi

4. Dywany konopi patchwork

Konopie są jednym z najbardziej wytrzymałych naturalnych materiałów. Naturalne sywany konopne Sukhi są wykonane w 100% z naturalnych konopii. Szukasz czegoś, co jest eco-friendly? Dobrze trafiłeś - konopie są jednym z najbardziej naturalnych i uniwersalnych z dostępnych rozwiązań. Te ręcznie plecione dywane mają od 35 do 60 lat. Ich wiek tylko dodaje im stylu i czaru. Zauważyliśmy, że wielu architektów i projektantów wnętrz jest zainteresowanych naszymi konopnymi dywanami patchwork. Podziwiają ich jakość, uniwersalność i wytrzymałość. Dywany konopne Sukhi mają cudowny patchworkowy wzór. Każdy dywan jest stworzony z różnorodnych kawałków, co sprawia że wygląda czarująco. Możesz zobaczyć w nim subtelne różnice w kolorze i tonacji. Nasze dywany konopne są zawsze szyte ręcznie. Pasja, która wkładają w nie twórcy, jest widoczna w efekcie końcowym. Dostępne w trzech kolorach, będą pasowały do większości stylów wnętrz.

konopi-dywany-patchwork-sukhi