• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
O dywanach z filcowych kulek

Zainteresowały Cię niezwykłe dywany z filcowych kulek? Nasze są tworzone przez rzemieślników z Nepalu. My pośredniczymy w promowaniu ich przepięknych wyrobów. Jesteśmy z nich dumni każdego dnia.

o-dywanach z filcowych kulek

Efekt prawdziwej miłości do pracy

Każdy dywan składa się z tysięcy robionych ręcznie filcowych kulek! Prawda, że to całkiem niezwykłe? Nasze dywany są dostępne w wielu kształtach i kolorach. Możesz być pewien, że każdy jest całkowicie wyjątkowy.

Każdy dywan jest tworzony z całkowicie nowej, czystej wełny 100%. Importujemy ją bezpośrednio z Nowej Zelandii. Wystarczy dotknąć i zobaczyć nasze dywany, aby zrozumieć że użyty materiałjest niezwykły i niezastąpiony.

Metoda Sukhi

Kiedy zamawiasz z Sukhi, możesz być pewien jednego - otrzymujesz dywany bezpośrednio od rzemieślników, którzy je stworzyli. Całkowicie wyeliminowaliśmy wszelkich pośredników i drogich sprzedawców. Nasze produkty sprzedajemy jedynie za pośrednictwem internetu, dzięki czemu nie utrzymujemy drogich powierzchni magazynowych czy sklepów. Oznacza to, że nasze ceny są niższe niż u innych.

team-felt-ball-dywan-sukhi

Nasze dobre praktyki handlowe

Posiadamy dwa warsztaty w Nepalu. Jak dużo zarabia osoba która stworzyła twój dywan? Pomiędzy 2 a 3 razy więcej niż wynosi średnia płaca w jej regionie. Staramy się aby wszyscy pracownicy byli wynagradzani uczciwie, zgodnie z naszym kodeksem dobrych praktyk handlowych. Każdy z członków naszego zespołu w Nepalu ma swoją historię. Pomogliśmy tym kobietom w poprawieniu standardu ich życia. Mogą teraz żyć spokojnie i szczęśliwie, wykonując pracę, którą kochają.

Poznaj Hirę, Ritę i Minę

Poświęć chwilkę na obejrzenie filmu video o naszych 3 rzemieślniczkach z Nepalu: Hirze, Ricie i Minie. Posłuchaj, jak same opowiadają swoją historię. Czy wiesz co dzieje się kiedy zamawiasz dywan z Sukhi? Bezpośrednio pomagasz ulepszyć czyjeś życie.

Pokochaliśmy artyzm i tradycję, które stoją za dywanami z filcowych kulek. Naszym celem jest je wspomagać i zachować dla przyszłych pokoleń. Mamy nadzieję, że wkrótce Ty również zrozumiesz dlaczego!