• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
O grubych wełnianych dywanach i ręcznie tkanych dywanach

Szukasz czegoś super miękkiego i przytulnego? Nasze grube dywany z wełny i dzianiny wełnianej są wykonane z najlepszej na świecie i najłagodniejszej wełny nowozelandzkiej.

Jednym z powodów dla którego dywany z dzianiny stały się tak popularne, jest to, że są one nieco niezwykłe. Ludzie uwielbiają dywany, które są inne niż wszystkie. Wykorzystują również tradycyjną i sprawdzoną przez stulecia technikę. Ta technika prowadzi do powstania najlepszych dywanów hygge.

Nie wiesz, czym jest hygge?

Hygge to nieprzetłumaczalne duńskie słowo, które jest pełne niesamowitych emocji. Chodzi o komfort, ciepło i wszystkie ciepłe rzeczy, które się z nimi wiążą. Zaufaj nam, chcesz więcej hygge w swoim życiu!

I nie zapominaj, że Dania jest najszczęśliwszym krajem na świecie.

Historia Twojego dywanu

Dywany Sukhi tworzymy z tego, co najlepsze. Dywany Sukhi nie są masowo produkowanymi dywanami. Czas produkcji jednego z nich to około czterech tygodni. Wszystko, co oferujemy, jest całkowicie wykonane ręcznie.

Dywany Sukhi są wysyłane bezpośrednio do Ciebie. Eliminujemy pośredników. A to daje nam tyle elastyczności w tym, co możemy zaoferować! Nasze dywany wełniane są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Są prawdziwymi dziełami sztuki

Gribe dywany z wełny i dywany z dzianiny wełnianej natychmiast dodają wnętrzom ciepła i kunsztu. Zapewniają specjalną miękkość, która sprawdzi się w każdym domu. Doskonale wyglądają w prawie każdym pomieszczeniu, które wymaga dotyku Hygge. Niektórzy z naszych klientów wieszają nawet te wspaniałe dywany na ścianach.

Nasze dywany są dostępne na zamówienie i mamy własnego projektanta tkanin. Uwielbia udzielać bezpłatnych porad projektowych. Nie wahaj się zapytać!

Jaka jest różnica między naszymi grubymi dywanami z wełny i ręcznie tkanymi dywanami?

Obie opcje prawdziwie oddają kunszt nepalskich producentów dywanów. Rzućmy okiem na porównanie tych dywanów.

Grube dywany z wełny

Nasze grube dywany z wełny są znacznie grubsze niż nasze ręcznie tkane dywany. Z jakiegoś powodu nazywa się je "grubymi". Te dywaniki naprawdę wyróżniają się grubością przędzy wełnianej. Możesz zobaczyć każdy ścieg.

Grube dywany z wełny to bardzo wyraziste dywany. Każdej przestrzeni dodają ciepła, miękkości i charakteru.

Ręcznie tkane dywany

Nasze ręcznie tkane dywany również są produkowane z najlepszej wełny. Ale ta wełna jest bardziej zwarta. Tkana wełna jest również filcowana. To sprawia, że są nieco bardziej wytrzymałe niż bardzo miękkie, grube dywany.

Dywany tkane ręcznie również wymagają dużego nakładu pracy i czasu. A do ich wykonanie potrzebne są bardzo duże igły! Nasi rzemieślnicy są cierpliwi. Potrzeba czasu, aby dobrze utkać dywan.

Ręcznie tkane dywany Sukhi z wełny są doskonale do chodzenia po nich. A więc wypróbuj jeden z tych trwałych, ręcznie tworzonych dywanów!