• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
Poznaj nasz zespół

Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu z Katmandu w Nepalu. Uwielbiamy ich pracę i jej efekty. W Sukhi liczy się dla nas również rola, jaką odgrywamy w zachowaniu lokalnej tradycji.

poznaj nasz zespół

Przedstawiamy nasz Zespół:

Rzemieślniczki tworzące nasze dywany mówią, że kochają swoją pracę z 3 powodów:

  1. Jest elastyczna
  2. Zarabiają pomiędzy 2 a 3 razy więcej niż wynosi średnia płaca
  3. Są dumne z tego, co robią

Większość zatrudnianych przez nas osób nie ma dobrego wykształcenia. Kiedy zaczynają dla nas pracować, zapewniamy im odpowiednie szkolenia i godne wynagrodzenie.

Nasze warsztaty w Katmandu

W Sukhi nie uświadczysz ciasnych sklepików, gdzie wielu pracowników tłoczy się na małej powierzchni. Posiadmy dwa warsztaty Sukhi w Katmandu.

Rzemieślnicy których zatrudniamy, mieszkają w niewielkiej odległości od warsztatów. Często pracują w domach, jednocześnie zajmując się dziećmi.

Kiedy kończą pracę nad dywanem, który tworzą w domu, po prostu przynoszą go do jednego z naszych warsztatów w Katmandu.

Kto stworzył Twój dywan?

Około połowa naszego zespołu w Nepalu tworzy filcowe kulki. Druga połowa zajmuje się szyciem dywanów. Kilku członków zespołu zajmuje się takimi sprawami jak szkolenia, kontrola jakości, zarządzanie oraz odbiór dywanów.

Kiedy rzemieślniczka kończy pracę nad dywanem, jej imię jest wpisywane na etykiecie, która zostanie na nim umieszczona. W ten sposób wiesz, kto go stworzył!

Jeśli chcesz, możesz nawet wysłać jej wiadomość e-mail z podziękowaniem za wykonanie Twojego dywanu. Zapewniamy, że na pewno ją to ucieszy i będzie dla niej niesamowicie ważne.