• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
Poznaj nasz zespół z Indii

Nasi rzemieślnicy wykonują dywany całkowicie ręcznie. Ich praca wręcz przesiąknięta jest tradycją. Używają dokładnie tych samych technik, których używali ich przodkowie.

wełny-odczuwalne-dywany-india

A oto ciekawostka. Te dywany są tworzone wyłącznie przez mężczyzn, zamieszkałych w Bikaner w Indiach. Profesja ta jest w Indiach, w przeciwieństwie do innych krajów, całkowicie zdominowana przez mężczyzn. Ci utalentowani rzemieślnicy dbają, aby każdy dywan był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Każdy z tych dywanów to małe dzieło sztuki.

Tylko naturalne materiały

Korzystamy wyłącznie z naturalnych materiałów, najwyższej jakości i prawdziwie luksusowych. Oznacza to, że zachowują one swoje niesamowite właściwości nawet w procesie produkcji.

Tylko godne wynagrodzenie

Utalentowani rzemieślnicy Sukhi zasługująć na godne wynagrodzenie. Nasza firma pozwala im na osiągnięcię tego celu. Ich wynagrodzenie jest 2-3 razy wyższe od średniego wynagrodzenia w ich regionie! Dzięki temu mogą żyć godnie i spokojnie oraz mają możliwość odpowiednio zaopiekować się rodziną i dobrze wykształcić swoje dzieci.

Nasi rzemieślnicy czerpią również satysfakcję ze świadomości, że ich praca ma wyjątkowe znaczenie dla klienta. Nawet poza ich społecznością, ich dywany są wysoko cenione. Wielu z naszych rzemieślników nie ma żadnego wykształcenia, jednak dzięki naszym szkoleniom mogą wykonywać swoja pracę. Często słyszymy od nich, że są dumni z teg co robią.