• SUKHI
  • POMOC
  • Konto
  • Lista życzeń
  • KOSZ
  • INSPIRACJA
Tworzenie dywanu patchwork

W Turcji tradycja ręcznego tworzenia dywanów jest niezwykle bogata. Jesteśmy dumni mogąc pomóc w jej zachowaniu.

 tworzenie dywanu patchwork sukhi

Proces tworzenia dywanów

Pierwszym krokiem jest dla nas zebranie najlepszych dywanów z całego regionu. Potem rozpoczynamy proces dekoloryzacji. Dywany zostają umyte szamponem, aby były czyste. Są suszone na słońcu. Dywany neutralne są barwione. Potem znowu je pierzemy i suszymy. W trakcie tego procesu są usuwane wszystkie potencjalne nieczystości. Świeżo barwione dywany są ponownie suszone na słońcu. Po wyschnięciu, dywany patchworkowe są podszywane 100% bawełną i bardzo trwa łymi łatami.

Następnie nasi doświadczeni rzemieślnicy dokładnie rozmieszczają łaty. Zostają one oznaczone, co ułatwia proces ich zszywania. Ręczne zszywanie jest kolejnym krokiem. Wtedy widać, jak dywan nabiera kształtu. Jako ostatnie obszywane są brzegi. Jeszcze tylko dokładna kontrola jakości, i dywan jest gotowy.

Twój dywan jest wysyłany bezpośrednio do Ciebie

Następny etap jest najbardziej ekscytujący! Twój dywan jest wysyłany bezpośrednio do Twojego domu. Dbałość o szczegóły jest częścią każdego etapu naszego procesu. Każdy z tych etapów, na których tworzone są patchworkowe dywany Sukhi, wymaga ręcznej pracy. Ręcznie tkane i szyte, te jedyne w swoim rodzaju dywany są niezwkle piękne. Jesteśmy dumni z tych wyjątkowych dzieł sztuki, tworzonych z dbałością przez utalentowanych rzemieślników Sukhi. Czego możesz być pewnym, wybierając ręcznie tworzony dywan patchworkowy Sukhi? Możesz zaufać, że Twój dywan pochodzi bezpośrednio od osoby która go wykonała. Możesz być pewien, że pomogłeś w zachowaniu wielowiekowej tradycji. My jesteśmy dumni, mogąc być częścią tej tradycji.